Iskoristite vrijeme i usavršite svoje znanje kroz naše bogate programe. Nemojte čekati, prijavite se već danas jer upisi su u tijeku, a naši će vas profesori kontaktirati za dogovor grupe ili za testiranje predznanja.Koje oblike nastave nudite?

U ponudi imamo redovne programe 1 ili 2 puta tjedno za polaznike od predškolske do umirovljeničke dobi.

Nastava može biti u grupama ili individualna - skrojena po mjeri polaznika gdje polaznik određuje tempo, teme i trajanje programa.

U ponudi imamo online nastavu, nastavu u razredu i kombiniranu nastavu. 

NOVO u ponudi! ONLINE programi za SAMOSTALNO učenje engleskog. 

Kako se upisati?

Ispunite naš prijavni obrazac i očekujte naš poziv u kratkom roku. Ako ste početnik, pozvat ćemo Vas na dogovor početničke grupe, a imate li predznanje, nazvat ćemo Vas kako bismo dogovorili kratko testiranje predznanja.                                           prijavni obrazac

Koji jezici se mogu naučiti? 

Uz standardnu ponudu jezika koji uključuju ENGLESKI, NJEMAČKI, TALIJANSKI, ŠPANJOLSKI, FRANCUSKI, RUSKI, POLJSKI, SLOVENSKI, ŠVEDSKI valja spomenuti i redovite grupe HRVATSKOG JEZIKA za strance te program GOVORNIŠTVA. 

Stranci u Školi stranih jezika – Žiger mogu polagati i ispit za ostvarivanje prava na stalni boravak u Republici Hrvatskoj.

U ponudi imamo i Alohu - mentalnu aritmetiku za predškolce i školarce. Aloha je program u kojem djeca uče mentalnu aritmetiku (računanje napamet) koristeći abakus ili na način da ga vizualiziraju; zbog toga mogu mentalne računske operacije izvršavati velikom brzinom. Mentalna aritmetika razvija analitičke i kreativne sposobnosti djece i pomaže razvoju obje moždane polutke. Djeca uključena u ALOHA program napreduju u učenju, pamćenju, imaju izuzetnu sposobnost pažnje i koncentracije. 

Koje su sve lokacije održavanja nastave?

Od ove školske godine uz lokacije u Varaždinu, Stanka Vraza 37 i Ivana Trnskog 19, otvaramo i novu poslovnicu u IVANCU kako bismo svim polaznicima iz područja Ivanca, Lepoglave, Klenovnika te okolnih mjesta olakšali i skratili put do škole. Nastavu održavamo i u brojnim vrtićima i školama na području varaždinske i međimurske županije kako bismo svoje usluge približili i djeci i roditeljima. 

 

Pratite zbivanja u Školi stranih jezika – Žiger i ne zaboravite lajkati našu Instagram i Facebook stranicu.    Instagram   Facebook 

Steknite prednost. Naučite jezik. Kvalitetno.