Čestitamo što ste polaznici najstarije privatne škole stranih jezika u Hrvatskoj!

Na današnji dan 1990. godine osnovana je Škola stranih jezika - Žiger pod nazivom Mala škola engleskog jezika.

Kroz godine „Mala škola engleskog jezika“ trudom, radom i željom za izvrsnošću narasla je do najprepoznatljivijeg brenda i sinonima za kvalitetno učenje stranih jezika ne samo diljem Varaždinske županije već i cijele Hrvatske!

Ovim putem želimo zahvaliti svim našim nastavnicima koji stručno i kvalitetno prenose znanje stranih jezika svim uzrastima. Također, veliko hvala i svim našim djelatnicima koji dug niz godina osiguravaju kvalitetu i stalni napredak u radu Škole.

Ponajviše smo ponosni i zahvalni na 32 generacije polaznika koji su odabrali upravo našu Školu za usvajanje znanja stranih jezika! Hvala vam na danom povjerenju, dragi polaznici!

Sretan nam 32. rođendan!

Vaš tim Škole stranih jezika – Žiger