Strani jezici neizmjerno su blago koje nam neovisno o tome čime se bavimo donose nove mogućnosti i olakšavaju nam komunikaciju i snalaženje u svakodnevnom životu. Već kod djece učenje jezika pozitivno utječe na njihov razvoj, stoga je preporučljivo s učenjem započeti već od malih nogu. Djeca strani jezik usvajaju lakše i brže, a prvih šest godina života ključno je u razvoju jezika. U predškolskoj dobi djeca pokazuju interes za područja kao što su: boje, hrana koju jedu, igračke kojima se igraju, brojevi koje mogu koristiti u raznim situacijama u okviru svojih mogućnosti. Stoga treba iskoristiti dječju kreativnost, želju za istraživanjem te veliku sposobnost komuniciranja i sve to treba povezati u prirodan tijek učenja stranih jezika! Upravo iz tog razloga našu smo novu učionicu za najmlađe uredili baš po njihovoj mjeri!