Sretan nam veliki 30-ti rođendan!

Ove godine, točnije 1. ožujka navršili smo svojih 30 godina rada! Počevši od jedne grupe polaznika 1.3.1990. i zasnovana na jednostavnoj viziji, kvalitetno i pošteno obavljati poduku stranih jezika, naša Škola je vrlo brzo stekla status najkvalitetnije škole s međunarodnom Eaquals akreditacijom, te je narasla u vodeću ustanovu u sjevernom dijelu Hrvatske, ali i pojam kvalitetne škole diljem zemlje pa i šire. Ponosimo se i svojom kvalitetom u učenju stranih jezika, hrvatskog jezika i govorništva, ali i našim zaposlenicima bez kojih ovaj dugi put pun izazova ne bi bio isti. Svim polaznicima, roditeljima, tvrtkama-korisnicima i djelatnicima želimo sretan dan škole i čestitamo vam što ste polaznici najstarije privatne škole stranih jezika u Hrvatskoj! Neka nam je još puno takvih rođendana punih veselja, uspjeha i zadovoljstva polaznika ali i djelatnika.