Možete li zamisliti život bez uređaja poput osobnih računala, tableta i pametnih telefona? Tehnologija je postala sastavni dio društva i više se ne postavlja pitanje treba li i kada uvesti tehnologiju u obrazovanje, već samo kako. Tako i mi pratimo i integriramo tehnologiju u obrazovni život naših polaznika. Takvim pristupom omogućujemo polaznicima učenje kroz jednu drugu dimenziju, kroz istraživanje, otkrivanje i neko novo iskustvo. Sudjelujući u projektu "Poboljšanje kvalitete usluge kroz IKT u nastavi i poslovanju" nabavili smo IKT opremu za izvođenje nastave. Time smo stvorili bolje uvjete rada za polaznike te više mogućnosti implementacije multimedijalnih sadržaja u nastavi. Od nekoliko noviteta prvi na redu za predstaviti je Osmo Genius.

Osmo je jedinstveni obrazovni dodatak za igre koji vaš iPad otvara beskonačnim mogućnostima učenja kroz igre. Pomicanje objekata u stvarnom svijetu i njihovo tumačenje pomoću iPada otvara novi način komunikacije. Cijeli komplet omogućuje djeci, ali i odraslima istraživanje znanosti, matematike, umjetnosti i još mnogo toga na svim jezicima. Dolazi s pet nevjerojatno zabavnih igara: Numbers, Tangram, Newton, Words i Masterpiece. Kroz te igre uče se brojevi, boje, nove riječi (vezane za sve kategorije: voće i povrće, životinje, kuća, hrana, glagoli,....). Kroz Osmo Genius doveli smo učenje jezika na jednu višu razinu i uveli ga u nastavu na jedan kreativan i zabavan način. Pozitivna reakcija puna zabave i oduševljenja polaznika, ali i profesora, dovoljan nam je pokazatelj da ga i dalje koristimo u nastavi.