Često se susrećemo s pitanjem može li se jezik naučiti ili usavršiti nastavom na daljinu? Mi u Školi stranih jezika – Žiger sigurni smo da može! 🧐 Prednosti takvog načina učenja leže u dostupnosti i fleksibilnosti, što znači da polaznik može učiti kada mu najviše odgovara, s bilo kojeg mjesta. Iako izvođenje nastave na daljinu predstavlja određeni izazov kako za naše polaznike tako i za nastavnike. Mi smo ponosni na naš tim jer uspješno svladavaju sve prepreke koje im nosi ovaj izazovni period. 👌👨‍💻Nastava se odvija po uobičajenom rasporedu putem videokonferencija, kako bi polaznici u direktnom, živom kontaktu s profesorima mogli učiti i usvajati nova gradiva baš kao da su u učionici! 👩‍💻📚 U nekoliko redaka i nekoliko slika dočarat ćemo vam i približiti atmosferu iz online učionica. 

🔸️ Naši profesori osposobljeni su i educirani za provođenje online nastave.
🔸️ Nastavnici vješto održavaju poticajnu atmosferu koja omogućuje napredak i lakše usvajanje jezika.
🔸️ Zanimljivi, kreativni i inovativni nastavni materijali prilagođeni za učenje na daljinu.
🔸️ Rad u malim skupinama = i dalje moguć individualiziran pristup.
🔸️ Nastava iz udobnosti vlastitog doma.
🔸️ Praćenje nastave preko osobnog računala, tableta ili mobitela.