Prošli tjedan naša voditeljica nastave za rano učenje stranih jezika, teacher Anita, održala je zanimljivu radionicu za sve young learners nastavnike Škole stranih jezika – Žiger.Ova radionica bila je prava poslastica za naše nastavnike, pružajući im priliku da se zabave, unaprijede nastavne metode i unesu još više kreativnosti u nastavu. Teacher Anita pripremila je raznovrsne igre i priče na stranim jezicima koje su posebno prilagođene potrebama naših najmlađih polaznika. Kroz ovakve aktivnosti naši polaznici učenje stranih jezika doživljavaju kao jedno pozitivno iskustvo dok istovremeno razvijaju jezične vještine. Kako bi nastava stranih jezika bila što zanimljivija, potrebno je kontinuirano raditi na unapređivanju nastavnih metoda i upravo zato su ovakve radionice uvijek dobrodošle u našoj školi. 


Kontinuirano usavršavanje te educiranje kao i unapređivanje jezičnih vještina i nastavnih metoda temelj su našeg rada jer na taj način osiguravamo visoku kvalitetu i suvremenost nastave. Uz to, vjerujemo da ćemo postići bolje rezultate ako u učionice unesemo vedrinu, kreativnost i zabavu. Slažete li se?