Svečana dodjela Cambridge svjedodžbi održana je 17. rujna 2021.

Cambridge ispitima pristupilo je 34 polaznika, od toga 32 Young Learners polaznika i 2 polaznika koji su pristupili FCE ispitu te su svi uspješno položili. Izuzetno smo ponosni na njihove odlične rezultate te smo im s veseljem uručili zaslužene diplome. 

Dodjelu smo započeli govorom našeg ravnatelja Marka Žigera, a nastavili uz recitaciju na engleskom naših polaznica Jane Ljubek i Ive Farkaš. Bilo je i gitare i pjesme koju je izvela profesorica Neda Njegač, a za kraj smo se svi lijepo počastili i podružili na svježem zraku.  

Hvala svim profesorima: Snježani Bejuk, Aniti Parlaj-Narančić, Moniki Telebar, Tihani Hrešć, Tamari Radmanić, Loreni Vincek i Maji Bregović na ohrabrenju i pripremama naših polaznika za Cambridge ispite.