S početkom prosinca naše hodnike i učionice preplavio je pravi blagdanski duh...

Predstojeći blagdani inspirirali su polaznike i nastavnike te su polako krenuli su s izradom božićnih ukrasa i uređenjem učionica. Svaki kutak naše škole ubrzo je zablistao u raskošnom božićnom ruhu!

Ponosni smo jer je naš blagdanski duh te božićno veselje prepoznala i Eaquals međunarodna organizacija! Naši vrijedni mališani i njihove raznolike božićne aktivnosti upotpunit će Christmas corner u Eaquals blagdanskom newsletteru!

Mi nastavljamo s pripremama za božićni event Škole Žiger koji će se održati u utorak, 20 prosinca u 18:30 sati u poslovnici u Ivancu te u srijedu, 21. prosinca u 16:30 sati u Varaždinu, a vas pozivamo da nam se pridružite u nadolazećim božićnim avanturama.

U nastavku možete pronaći više detalja o ovogodišnjim božićnim događajima Škole Žiger:

IVANEC:

VARAŽDIN:

 

U iščekivanju početka „Božićne bajke Škole Žiger“ uživajte u božićnoj foto galeriji!