Dragi nastavnici, polaznici, mališani, roditelji i poslovni partneri Škole stranih jezika – Žiger,

približavajući se kraju godine, blagdansko uzbuđenje je sveprisutno, a s njim dolazi i toplina naših tradicionalnih okupljanja, sjaj u očima mališana i osjećaj radosti koji ispunjava naša srca nakon blagdanskih druženja.

Kako se još jedna godina uspješnog učenja približava kraju, želimo se zahvaliti svakome od vas na velikom doprinosu i posvećenosti koju ste pokazali tijekom 2023. godine. Vaša želja za učenjem i entuzijazam čine našu školu posebnom te s nestrpljenjem iščekujemo sve jezične avanture u nadolazećoj 2024. godini!

Vi, dragi naši nastavnici i polaznici, mališani i roditelji, kao i naši vrijedni partneri, ključni ste čimbenici našeg uspjeha i zbog toga vam iskreno zahvaljujemo na ukazanom povjerenju! Vaša predanost učenju stranih jezika čini nas ponosnima i motivira nas da nastavimo pružati vrhunsku jezičnu edukaciju.

Prisjetimo se svih posebnih trenutaka i dostignuća koja su obilježila prošlogodišnji prosinac u našoj školi:

[VIDEO]: Christmas Throwback


Želimo vam sretne blagdane i uspješnu 2024. godinu, radujemo se novim jezičnim izazovima i učenju u nadolazećoj godini!

Hvala vam na još jednoj godini zajedničkog učenja i napretka!